• KOMPLETNÍ REALIZACE STŘECH

  • STŘECHY S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU

  • KVALITNÍ MATERIÁLY

  • TELEFONICKÁ LINKA

  • CENOVÁ NABÍDKA - ZDARMA

REFERENCE

NA ČEM PRACUJEME

NA ČEM TEĎ PRACUJEME

Nové střechy - rekonstrukce střech - drobné opravy střech Děčín a okolí


 Firma Lukáš Král realizuje nové střechy, opravujeme a rekonstrujeme střechy stávající  pro rodinné domy i průmyslové objekty.  Nabízíme svým klientům různé typy střešních krytin – pálené, betonové, plastové, kamenné, plechové… Spolupracujeme s prověřenými dodavateli materiálů (BRAMAC, TONDACH, IKO, CEMBRIT …). Zakládáme si na precizní práci a kvalitních materiálech, které vaší střeše zajistí dlouhou životnost a ty nejlepší užitné vlastnosti.

Nové střechy

Moderní nemovitost musí splňovat nejen naše požadavky na svoji funkčnost a estetiku, ale neméně důležitý je i narůstající význam úspor energií a šetrnosti vůči životnímu prostředí obecně. Jinak tomu není ani v případě střechy.Pro nové střechy proto volte takové materialy,které splnuji potřebné vlastnosti.Rádi poradíme s výběrem krytiny a zajistíme stavbu vaší střechy dle vašeho přaní.Nevahejte nás kontaktovat máme pro vás ty nejlepší ceny s výbornym řemeslnym spracováním.

                                                                                                 

 

 

Rekonstrukce střech

Pro každého znamená rekonstrukce střechy rodinného domu něco jiného. Může jít o relativně drobné úpravy, nebo výměnu stavebních prvků, stejně tak se může ale jednat o celkovou přestavbu včetně zateplení střechy a rozsáhlejší stavební práce.Pro danou činnost jsme schopni zajistit ty nejlepší materialy a odvést kvalitní práci.Ke každé rekonstrukci střech přistupujeme vždy citlivě, nejenom s ohledem na stavebně technické vlastnosti konstrukcí, ale i na historii objektu a začlenění do jeho okolí.

                                                                                     

 

Opravy střech

Opravy střech v Děčíně a okolí patří mezi naše hlavní podnikatelské činnosti. Zaměřujeme se zejména na opravy šikmých střech, které jsou technicky náročnější.Naší snahou je, aby Vás probíhající oprava střechy co nejméně omezovala a byla provedena rychle a kvalitně.

                                                                                    

 

 V případě zájmu o naše služby kontaktujte firmu klempířství a pokryvačství Lukáš Král. Nebráníme se nestandardním řešením a jsme připraveni vyhovět jakýmkoliv Vašim požadavkům na realizaci opravy nebo rekonstrukce střechy.

ROZPOČET ZDARMA